Očkování proti černému kašli a další - MÁME

Očkování proti černému kašli a další - MÁME

Máme skladem očkování proti klíšťové encefalitidě, černému kašli, tetanu, pneumokokovým infekcím. Další objednáme a dostupnost je 1 týden, včetně speciálních očkování pro cestovatele do tropických a subtropických oblastí.

Objednali jsme a máme již naskladněnou vakcínu k přeočkování proti černému kašli. Jedná se o kombinovanou vakcínu , která je plně hrazena pojišťovnou u dětí , u dospělých ne. V kombinaci v této vakcíně je ještě očkování proti tetanu, záškrtu a dětské obrně. Vakcína izolovaná jen proti černému kašli není. Cena - viz ceník. Na očkování přispívají některé pojišťovny po předložení dokladu o zaplacení. (nutno zjistit u konkrétní pojišťovny.)

Důležité! - doporučení české vakcinol. společnosti:

Ochrana dospělých s přeočkováním 1 dávkou tzv. dtap vakcíny (Boostrix, Adacel). Optimální odstup od předchozího očkování proti tetanu by měl být minimálně 4 roky, limitně nejméně 1 rok. Pokud je ale vyžadována dávka pertuse nebo diftérie v kombinované vakcíně (viz současná epidemiologická situace v ČR), aplikace je možná již za 1-2 měsíce a později po předchozí aplikaci tetanu. 


Na konkrétní očkování se zeptejte přímo nás v ordinaci, naplánujeme optimální očkovací plán přímo pro Vás. Očkováním nechráníte jen sami sebe , ALE I SVÉ NEJBLIŽŠÍ!! (V NĚTERÝCH PŘÍPADECH SE OČKUJEME PRÁVĚ KVŮLI OCHRANĚ NAŠICH NEJBLIŽŠÍCH....)