O nás

ordinace MUDr. Kotačka

O nás

Přečtěte si historii vzdělání a praxe MUDr. Kotačky, který pro vás ve Vladislavi poskytuje praktické lékařství a do budoucna ambulantní chirurgii a proktologii.

 

Po studiu Gymnázia Třebíč jsem roku 2001 promoval na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy ze všeobecného lékařství. Následně jsem nastoupil na Chirurgické oddělení Nemocnice Třebíč. V roce 2004 jsem úspěšně složil atestaci z Všeobecné chirurgie I. stupně a poté atestaci II. stupně z Všeobecné chirurgie v roce 2009. V roce 2011 jsem odešel pracovat do Německa v DRK KH Lichtenstein/SA. Po roce a půl jsem se s rodinou vrátil do České republiky a začal působit jako chirurg v Landesklinikum Waidhofen a.d. Thaya. Od roku 2019 v Landesklinikum Horn. V roce 2022 jsem složil atestaci z Všeobecného praktického lékařství a vrátil se na milované Třebíčsko.

Zdravotní sestra Zdeňka Šubrtová DiS, vystudovala Vyšší odbornou školu v Třebíči- obor: Diplomovaná všeobecná sestra. Po studiích praxi získala na interním oddělení, později na oddělení následné péče na Mostištích. Po odchodu z nemocnice sbírala zkušenosti v ambulanci praktického lékaře pro dospělé dosud. 

Zdravotní sestra Marta Sedláková vystudovala střední zdravotní školu v Třebíči. Praxi získala v Třebíčské nemocnici na chirurgickém oddělení a poté na operačních sálech jako instrumentářka, krátce poté pracovala v domově pro seniory ve Velkém Meziříčí. Nyní sbírá zkušenosti v ambulanci praktického lékaře pro dospělé- MUDr. Petra Kotačky. 


 

Ordinace MUDr. Kotačky byla zařízena z dotace Městyse Vladislav a přilehlých spádových obcí. Děkuji městysu a lidem z něj za skvělý a chápavý přístup k zajištění lékařské péče.


Oranžové call to action tlačítkoOranžové call to action tlačítko

Zobraz modal okno validace
Jak Vám můžeme pomoci?
Jméno (povinné)
Příjmení (povinné)
E-mail (povinné)
Telefon
Vaše zpráva
(povinné) - Takto označené položky je nutné vyplnit