Aktuality

Výběrové řízení na ambulantní chirurgii: VYHRÁNO!!

Výběrové řízení na ambulantní chirurgii: VYHRÁNO!!

S potěšením oznamujeme, že dne 20.9. jsme obdrželi kladná doporučení ve VŘ pro všechny pojišťovny v oboru ambulantní chirurgie. 

Více informací
Zrušení zdravotních průkazů

Zrušení zdravotních průkazů

Zrušení potravinářských průkazů od 1.7.2023 

od 1.7.2023 se mění zákonem č. 167/2023 Sb. zákon č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví

Více informací
REGISTRUJEME NOVÉ PACIENTY

REGISTRUJEME NOVÉ PACIENTY

Hledáte praktického lékaře? Nabízíme Vám registraci v moderní, prostorné a dobře dostupné ordinaci na východ od Třebíče - ve Vladislavi. Dostupnost autem, vlakem, na kole (i po voděSmile) Personální vybavení naší ordinace je celkem trojčlenné, lékař se třemi atestacemi (chirurgie I+II stupně, praktické lékařství), sestra s bohatou zkušeností a zaměřením na ambulanci praktického lékařství a sestra se zaměřením na chirurgické obory. Nabízíme nejvyšší možné přístrojové vybavení (dáno povolením od ministerstva a zdravotních pojišťoven) s důrazem na jejich spolehlivost, funkčnost a pravidelnou BTK (bezpečnostně-technickou-kontrolu). Dále jako nadstandartní nabízíme několik způsobů kontaktu s ordinací: SMTX.net - vstup na vaši kartu v ordinaci s možností "ověření termínů", ověření očkování, nahlédnutí do aktuální trvalé medikace a hlavně možnosti objednat se do kalendáře ordinace z pohodlí domova, dále klasický "kanál" - telefon (pevnou linku, mobil sestra, mobil lékař) a e-mail. Z těchto kanálů upřednostňujeme a nejrychleji vyřizujeme požadavky přes aplikaci přístupu do našeho SW programu - tedy SMTX.net. 

Do budoucna plánujeme rozšíření o drobné chirurgické zákroky v malém úvazku v naší ordinaci a rozšíření o další služby v budově tzv. Polikliniky Vladislav. 

Více informací
Kontrola Hygiena

Kontrola Hygiena

Dne 19. 4. naši ordinaci navštívily dvě dámy z KHS Vysočina, aby provedly kontrolu ordinace, vybavení a sociálních zařízení. Kontrola proběhla standartně a pro nás, jak se říká, "bez ztráty kytičky". Přikládáme Protokol o kontrole. 

Více informací
Chcete se v klidu doma objednat na kontrolu? Potřebujete léky?

Chcete se v klidu doma objednat na kontrolu? Potřebujete léky?

Tento účet Vám umožní objednat se z pohodlí domova na Vámi zvolený termín na kontrolu/vyšetření/potvrzení atd. Dále můžete zažádat o recept na léky, které trvale užíváte. V případě, že jste navštívili ambulantního specialistu nebo jste byli hospitalizováni v nemocnici, můžete touto aplikací jednoduše zaslat scan nebo fotokopii propouštěcí či ambulantní zprávy. Nemusíte tedy dokumenty (komplikovaně) odevzdávat osobně či zasílat poštou. V této aplikaci se Vám také zobrazují aktuální termíny naplánovaných vyšetření, očkování, která jste u nás prodělali s termíny dalšího přeočkování. Do budoucna SW firma plánuje další rozšíření programu.

JEDNÁ SE O NERYCHLEJŠÍ A NEJOPTIMÁLNĚJŠÍ KOMUNIKACI S NAŠÍ ORDINACÍ! MÁTE OKAMŽITÝ PŘÍSTUP NA MONITOR SESTER A LÉKAŘE. 

Více informací
Návod na registraci nového pacienta

Návod na registraci nového pacienta

Chcete se k nám registrovat a nevíte si rady? Připravili jsme pro vás návod pro registraci.

Více informací